Bizden Haberler


İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından, Ülkemizin İlk Vakıf Üniversitelerinden biri olarak kurulan ve 2001 yılında eğitim vermeye başlayan, 2012 yılında 6500 öğrenci ve 450 personele ulaşan, İstanbul Ticaret Üniversitesi; Sütlüce, Eminönü, Üsküdar ve Küçükyalı kampüslerinin temizlik hizmetleri için firmamızı tercih etmiştir.

Yıldızlar Temizlik Hizmetleri Koordinatör’ü Ümit Ateş, Yeni Projelerimizden, Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezleri İşletmesi işinde çalışan Temizlik Personeline, Hijyen kuralları ve Genel Temizlik uygulamaları ve kullanılan ekipmanlar hakkında uygulamalı olarak bilgilendirme eğitimi verdi

Türk Telekom İstanbul II Bölge Müdürlüğü 2011 yılında vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler nedeni ile teşekkür belgesi vermiştir. Teşekkür belgesini Türk Telekom İstanbul II Bölge Müdür Yardımcısı Celal Kavak, Yönetim Kurulu Başkanımız Gürsel Ulukır'a takdim etmiştir.

Yıldızlar Temizlik Hizmetleri Koordinatör’ü Ümit Ateş, KO-MEK Yardımcı Personeline, Hijyen kuralları ve Genel Temizlik uygulamaları ve kullanılan ekipmanlar hakkında uygulamalı olarak bilgilendirme eğitimi verdi.

Türk Telekom II.Bölge Müdürlüğünde çalışan personellerimize, 4857 sayılı iş kanunu, 5510 sayılı SGK kanunu kapsamında zorunlu olan, İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimi ve sertifikası Trend Danışmanlık tarafından verildi.